wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dostawa

Dostawa

Informacje o wysyłce
 

1. Warunki dostawy.

Dostępność w magazynie oraz ewentualny czas sprowadzenia towaru do magazynu są wyświetlane przy każdym produkcie. Przesyłka dociera do Klienta zwykle następnego dnia od wysyłki w godzinach od 9:00 do 17:00 w zależności od wybranej formy dostawy. Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-5 dni roboczych. W zależności od dostępności i popularności produktu czas realizacji może się nieco wydłużyć o czym klient zawsze jest informowany najpóźniej przy złożeniu mu propozycji zawarcia umowy. Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek. Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę, lecz usługa ta jest dodatkowo płatna. Dodatkowo płatne są również usługi dostawy w godzinach przekraczających godziny standardowych doręczeń. Dodatkowa płatność zostaje każdorazowo uzgodniona z Klientem. Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski.


2. Bezpieczeństwo przesyłki

Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone wprost do Państwa firmy lub mieszkania sprawdzoną przez nas firmą kurierską Siódemka bądź za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zamówiony towar jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu i w dodatkowym opakowaniu zabezpieczającym produkty w czasie transportu. Klienci niebędący konsumentami są zobowiązani
odbierać towar według następujących instrukcji:

1. Klient przed przybyciem kuriera powinien przygotować narzędzie w celu otwarcia opakowania z zamówionym towarem
2. Jeśli w trakcie zamawiania Klient wybrał opcję płatności “gotówka przy odbiorze” należy przygotować kwotę do zapłaty.
3. Po przyjeździe kuriera należy pokwitować i opłacić przesyłkę (jeśli nie była opłacona wcześniej przelewem). W obecności kuriera sprawdzić jej stan zewnętrzny, rozpakować i sprawdzić stan oraz kompletację zawartości.
4. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości typu: uszkodzenia mechaniczne, niezgodność kompletacji, należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody. W protokole zawrzeć należy:- informacje o oznaczeniach ostrzegawczych na zewnątrz opakowania( czy były- nalepki “ostrożnie szkło”, “góra dół”, taśma klejąca lub firmowa)- informacje o zabezpieczeniu przesyłki z zewnątrz i wewnątrz opakowania(karton, wypełnienie)- informacje o uszkodzeniach(które elementy i w jaki sposób zostały uszkodzone)
5. Zaistniałe zdarzenie należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie i przesłać kopię protokołu szkody (fax'em lub pocztą) do nadawcy .
6. W przypadku prawidłowo sporządzonego protokołu gwarantujemy naprawę szkody w najszybszym możliwie terminie. Przeważnie są to 3 dni robocze od otrzymania protokołu przez naszą firmę.

 


Uprzejmie prosimy, aby Klienci będący konsumentami starali się również przestrzegać ww. zasad odbioru towaru od przewoźnika. Jeżeli uszkodzenia albo braki towaru zostaną stwierdzone po rozpakowaniu paczki, kiedy kurier nie będzie już obecny, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z kurierem i wezwanie go w celu spisania protokołu. Takie działanie znacznie ułatwi nam procedurę reklamacyjną.


4. Koszty przesyłki.

Dostępne formy dostawy i związane z nimi koszty podane są przed złożeniem zamówienia w zakładce Koszty dostawy, oraz poniżej:

Cennik wysyłki

Koszt wysyłki Firmą kurierską Siódemka (przesyłki doręczane są następnego dnia roboczego od momentu nadania, paczki są ubezpieczone, możliwe jest śledzenie losów przesyłki poprzez stronę WWW)
- przedpłata na konto - 15 zł
- płatność przy odbiorze - 20 zł

Koszt wysyłki Pocztą Polską (wysyłka paczkami priorytetowymi, paczki dochodzą w terminie 2-4 dni roboczych od momentu nadania, maksymalna waga paczki 5 kg, maksymalna wartość paczki 200 zł)
- przedpłata na konto - 14,50 zł
- płatność przy odbiorze - 19 zł

Koszt wysyłki drabin o długości transportowej powyżej 2 metrów (cena dotyczy wysyłki 1 sztuki drabiny o długości zawartej w przedziale od 2 do 3 metrów):

- przedpłata na konto – 130 zł
- płatność przy odbiorze – 135 zł


Koszt wysyłki drabin o długości transportowej powyżej 3 metrów (cena dotyczy wysyłki 1 sztuki drabiny o długości zawartej w przedziale od 3 do 4 metrów):


- przedpłata na konto - 240 zł
- płatność przy odbiorze – 245 zł


 
Przejdź do strony głównej
Kontakt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu